Jarek Łojewski

Pionier propagowania w Polsce idei uczenia się z niepowodzeń menedżer IT, doradca, trener, coach, mentor Od ponad 30 lat zawodowo związany z branżą IT.
Pracował jako programista, analityk IT, Business Relationship Manager, menedżer projektów i zespołów IT oraz architekt IT Łącznie brał udział w ponad 700 projektach korporacyjnych oraz w roli mentora wspierał ponad 70 projektów startupowych. Od 2012 roku współpracuje z inkubatorami przedsiębiorczości, biorąc udział w projektach akceleracyjnych oraz doradzając indywidualnie licznym zespołom startupowym.

Autor kilkunastu artykułów dot. praktycznych aspektów uczenia się na błędach. Jeden z współautorów książki „Inżynieria wymagań. Studium Przypadków”. Prelegent na TEDxGdynia oraz szeregu konferencji IT i innych. Zorganizował m.in. 28 spotkań FuckUp Nights. Założyciel i prezes Fundacji Dobra Porażka. Misją Fundacji jest wspierane rozwoju organizacji i ludzi dzięki umiejętności skutecznego zdobywania doświadczeń wyniesionych z przeżytych porażek. Organizator konferencji Dzień Porażki. Autor metody 5Z, która jest uporządkowanym sposobem uczenia się z porażek.

Twórca Failowship – pierwszych na świecie kart uczących dobrego rozmawiania o porażkach. Informacje na temat działalności Fundacji znajdziesz na stronach: dobraporazka.pl, dzienporazki.pl.

Warsztat: Jak wyniuchać porażkę zanim do niej dojdzie?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.