Jan Kamiński

Przede wszystkim jestem Gdańszczaninem, gadułą, BA po przejściach w wielu różnych rolach w IT (PO, PM, Service Owner etc), najróżniejszych projektach, a także z doświadczeniem w licznych procesach ofertowych dla klientów z całego Świata. Bywałem szefem zespołów, konsultantem.

Zawodowo najbardziej lubię pracę z ludźmi, warsztaty, budowanie czegoś nowego, szukanie rozwiązań i przede wszystkim pracę z biznesem. Od pewnego czasu jestem mocniej związany z rozwiązaniami cloudowymi – do tej pory głównie w oparciu o AWS.

Dzięki pracy w kilku Software House’ach w Polsce doświadczenie zdobywałem w projektach z najróżniejszych branż, pracując w różnych metodologiach i konfiguracjach. W moich działaniach skupiam się przede wszystkim na celach i wartości biznesowej realizowanych projektów, starając się opierać na szerokim doświadczeniu zdobytym w ogniu projektów i podczas wielu przebytych szkoleń.

 

Warsztat: Proaktywny Analityk w procesie sprzedażowym - klucz do sukcesu!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.